О Нас

1975 yılında Side yarımadasında Kamer Motel adı altında butik otelimizle başlayan turizm geçmişimiz,1996 yılında Side’nin Kumköy bölgesinde hizmete açtığımız Hotel İz Flower Side Beach ile birlikte devam etmektedir.Ayrıca, Side Laundry çamaşırhane fabrikamız hem kendi tesislerimize hem de diğer konaklama tesislerine 2009 yılından beri hizmet vermektedir.

Kamer Motel ve Side Laundry ile ilgili bilgilere Ortaklarımız&Linkler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hotel İz Flower Side Beach, 4 yıldızlı,259 odalı yaklaşık 18 dönüm arazi üzerine yapılmış orta büyüklükte bir tesistir.Çeşitli ağaçlar,çiçekler ve yeşillikler içerisinde olan tesisimiz kumsala sıfır,Side antik kente 5 km,Manavgat şehir merkezine 10 km. ve Antalya hava limanına 65 km. uzaklıktadır.Kısa bir yürüyüşle taşıma araçlarına ulaşabilirsiniz. 

Lobby ve havuz başında ücretli kablosuz internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Tesisimizde plaj havlusu bulunmaktadır ve ücretsizdir.Ancak değişim sırasında 0,5,-€ yıkama ücreti alınır.
Odalarda dijital emanet kasalar vardır.Günlük 1,5,-€ karşılığında yararlanbilirsiniz.
Tesisimizde 09:00 – 18:00 saatleri arası hemşire hizmeti verilmektedir.İhtiyaç durumunda doktor çağırılır ve doktor hizmeti ücretlidir.
Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Visa,master ve Eurocard geçerlidir.Kredi kartına nakit ödeme yapılmaz.

 

KONUM

Antalya'nın en güzel sahillerinden biri olan Side'de Kumköy Mevkiinden yer alan Hotel İz Flower Side Beach, kumsal plajın tam önünde yer alır. Side'nin antik kenti ve harabelerine yakınlığı ile pek çok imkanı barındıran otelimiz Antalya Havalimanına 65km Manavgat'a 6km ve Side merkezine 5km uzaklıktadır. Kısa ve keyifli bir yürüyüşle çeşitli taşıma araçlarına ulaşabilirsiniz.